Wolny jak ptakJako ludzkość stoimy w obliczu przełomowego momentu w historii. Posiadamy wystarczający poziom wiedzy, technologii i świadomości, aby wykonać ewolucyjny krok, który może diametralnie zmienić obowiązujące modele funkcjonowania społeczeństw. Niektórzy nazywają ten krok Wniebowstąpieniem. Nikt jednak nie wykona tego kroku za nas. Oczekiwanie na pomoc z zewnątrz nie przyniesie ci żadnych rezultatów.

Zmiana o której mówię rodzi się teraz w naszych sercach, które tylko czekają, aby chórem wyśpiewać Prawdę, która zmiecie z powierzchni ziemi wszystkie kłamstwa, iluzje i manipulacje grup sprawujących dotychczas władzę.

Zdaję sobie sprawę, że wielu spośród moich przyjaciół też czuje to samo, a jeszcze większa grupa powolutku wychodzi z ukrycia. Widzę, to i czuję w coraz większej liczbie osób, że nowa fala budzących się dusz jest już gotowa, aby zasilić kolektywną świadomość planety.

Drodzy przyjaciele, zapewne wiecie do kogo kieruję te słowa. Już od dawna pytaliście się mnie nieśmiało i chcieliście rozmawiać na tematy rozwoju świadomości, jednak większość waszych znajomych nie znała was z tej strony. Dotychczas tylko nieliczni, którym się zwierzaliście znali wasze prawdziwe oblicze. Właśnie teraz jest Ten moment, aby wyjść z ukrycia i połączyć się z innymi bratnimi duszami, które myślą i czują podobnie.

Nadal coś cię powstrzymuje? Pojawiają się wątpliwości? Co pomyślą o tobie starzy przyjaciele, którzy nie znają cię z tej strony? Może cię wyśmieją, może odwrócą się i zostawią. Tak, to możliwe, ale jeżeli nie zaakceptują cię tym kim naprawdę jesteś, to czy rzeczywiście są twoimi przyjaciółmi? Czy warto żyć w iluzji, tylko po to, żeby maskować strach przed osamotnieniem? Ten strach to też tylko iluzja.

Kiedy pokażesz światu kim naprawdę jesteś fałszywi przyjaciele odejdą, ale ci prawdziwi zostaną i będą Cię wspierać. Pojawią się także nowi oraz ośmielą się ci, którzy dotychczas ukrywali się, tak samo jak ty.

Pod względem budzenia się nowej świadomości rok 2016 będzie wyjątkowy na wielu płaszczyznach. Cały świat ma już dosyć utrzymywania kłamstw, którymi byliśmy karmieni przez masowe media, edukację, czy polityków. Potrzeba zmiany wisi w powietrzu. Droga, po której zmierza ta szalona cywilizacja wiedzie nas w przepaść, zapewne sami też to czujecie.

Globalny dług publiczny wielokrotnie przekroczył już możliwość spłaty, a mimo to rządy nadal nie ogłosiły bankructwa, tylko zaciągają kolejne pożyczki w komercyjnych bankach.
Dlaczego ludzkość jest tak zadłużona? Bo utrzymywanie kłamstw jest bardzo kosztowne, a na głoszenie prawdy stać było tylko nielicznych. A chyba największym z tych kłamstw była wiara we własną bezsilność praktykowana przez znaczną część ludzi.

Tak to wyglądało dotychczas, ale teraz to się zmienia, ponieważ właśnie budzi się nowa fala odważnych osób, które nie chcą już dłużej powstrzymywać wyrażania swojej autentyczności.

Kłamstwa wszystko komplikują, Prawda jest prosta. Wystarczy być szczerym, zwłaszcza w stosunku do siebie. Oczywiście wymaga to odrobiny odwagi. Nieraz trzeba zmierzyć się z własnymi demonami, jednak w miarę postępowania procesu wewnętrznej transformacji one też okazują się iluzją.

Wiem, że czujesz w sercu energię tego Nowego Roku. Możesz ją wykorzystać do wykonania ogromnego postępu w swoim życiu i zainspirować ludzi wokół siebie. Tak, śmiało wykrzycz to, co czujesz. Dopóki tego nie wyrazisz, możesz nie zdawać sobie sprawy jak wiele osób myśli podobnie.

Miej na uwadze, że Ego nie potrafi odejść z godnością, a wewnętrzny krytyk może do końca nie dawać za wygraną, ale oswoisz je miłością, akceptacją i zrozumieniem. Kiedy stajesz się sobą przyciągasz równie autentycznych ludzi. Wystarczy, że przestaniesz powstrzymywać swoją Prawdę i podążysz za głosem swojego serca.

Dodaj komentarz - Facebook